Huawei | Smart PV Controller | SUN 2000-100KTL-M2
- Preces kods: 391447
- EAN: 2000001286876
- MPN: SUN2000-100-100KTL-M2
4 974.36€
Bez nodokļa: 4 111.04€
| Ražotājs | Huawei |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | SUN 2000-100KTL-M2 |
| Producer product family | Smart PV Controller |
| Gross depth (mm) | 1050.00 mm |
| Gross height (mm) | 385.00 mm |
| Gross width (mm) | 720.00 mm |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 2000.00 g |
| Tare weight (kg) | 10.00 kg |
| Volume (m3) | 0.29 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 4 pcs |
| Gross weight | 103.00 kg |
| Net weight | 93.00 kg |
| Maks. Efektivitāte | 400V 98.6, 480V 98.8 % |
| ES efektivitāte | 400V 98.4, 480V 98.6 % |
| MPPT skaits | 10 |
| Nominālā jauda (AC) | 100000 W |