Stanley | STHT0-62141 SCREWDRIVER SET (34 PCS.)
- Preces kods: 392169
- EAN: 3253560621414
- MPN: STHT0-62141
18.84€
Bez nodokļa: 15.57€
| Ražotājs | Stanley |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | STHT0-62141 SCREWDRIVER SET (34 PCS.) |
| Gross depth (mm) | 280.00 mm |
| Gross height (mm) | 343.00 mm |
| Gross width (mm) | 45.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 400.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 100 g |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| PET | 6 g |
| Gross depth master carton | 245 mm |
| Gross width master carton | 370 mm |
| Gross height master carton | 250 mm |
| Net weight master carton | 14.22 kg |
| Tare weight master carton | 0.227 kg |
| Gross weight | 1.17 kg |
| Net weight | 1.05 kg |
| Tips | Multifunction tool |
| Citas funkcijas | Handy 34 Piece Screwdriver Set, ideal for all those DIY jobs with 8 x screwdrivers, 5 x precision screwdrivers, 1 x bit holder and 20 x assorted bits in a carry case keeping everything neat and quickly accesible. There is a screwdriver for all occasions in this handy Set; Regular size & precision chrome vanadium steel screwdrivers with anti-slip, bi-material handle |
| Iepakojuma tips | Screwdriver Set |