Epson Cleaning Stick | S090013 (50 pcs) | Cleaning Stick | N/A
- Preces kods: 393557
- EAN: 010343911307
- MPN: C13S090013
26.14€
Bez nodokļa: 21.60€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | JP |
| Producer product name | S090013 (50 pcs) |
| Producer product family | Cleaning Stick |
| Drukājamās krāsas | N/A |
| Tips | Cleaning Stick |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 3765 pcs |
| Gross depth master carton | 390 mm |
| Gross width master carton | 360 mm |
| Gross height master carton | 207 mm |
| Net weight master carton | 4.34 kg |
| Tare weight master carton | 0.494 kg |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Net weight | 0.07 kg |
| Daudzums | Multipack |
| Lappušu apjoms | N/A lappuses |