Digitus | Patch cord | DK-2933-05
- Preces kods: 393867
- EAN: 4016032248941
- MPN: DK-2933-05
4.59€
Bez nodokļa: 3.79€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | DK-2933-05 |
| Producer product family | Patch cord |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 12.00 mm |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 2491 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Net weight | 0.10 kg |
| Citas funkcijas | Cable diameter 3 mm; Cable type: I-VH 2E9/125µ; Fiber diameter: 09/125µ; Connector 1/2: LC/LC |
| Kabeļa garums | 5 m |
| Krāsa | Yellow |