SALE OUT. Elite Screens | M85XWS1 | DAMAGED PACKAGING AS DEMO
- Preces kods: 394160
- EAN: 2000001271117
- MPN: M85XWS1SO
61.01€
Bez nodokļa: 50.42€
| Ražotājs | Elite Screens |
| Garantija | 22 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | M85XWS1 |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING AS DEMO |
| Gross depth (mm) | 1760.00 mm |
| Gross height (mm) | 110.00 mm |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 970.00 g |
| Plastic (No PET) | 42.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.01 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 74 pcs |
| Gross weight | 6.70 kg |
| Net weight | 5.69 kg |
| Attēla formāts | 1:1 |
| Vadīšanas veids | Manual |
| Redzamais ekrāna platums (W) | 152.4 cm |
| Labums, sasniegums | 1.1 |
| Izvietošana | Ceiling, Wall |
| Melnais piliens | 11.4 cm |
| Diagonāle | 215 cm |
| Skata leņķis | 180 ° |
| Ekrāna izmērs | 2.16 m |
| Rāmja veids | Folding frame |
| Redzamais ekrāna augstums (H) | 152.4 cm |
| Svars | 5.7 g |
| Platums | 168.6 cm |
| Augstums | 178.5 cm |
| Dziļums | 6.9 cm |
| Korpusa krāsa | White |
| Jauda | Case Color White W |
| Īpašās funkcijas | * Durable and Simplified design for heavy usage;* High contrast gray material;* Optional 6”, 12” & 18” L-brackets. |