Stanley | 18V V20 4A Fast Charger | SFMCB14-QW
- Preces kods: 395415
- EAN: 5035048724378
- MPN: SFMCB14-QW
29.86€
Bez nodokļa: 24.68€
| Ražotājs | Stanley |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | SFMCB14-QW |
| Producer product family | 18V V20 4A Fast Charger |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 384.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.31 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 300 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| TI weight (kg) | 0.1 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.07 kg |
| Net weight | 0.76 kg |