Jimmy | Carpet Brushroll for HW9 Pro/HW10 Pro | 1 pc(s)
- Preces kods: 396076
- EAN: 6946499385133
- MPN: B0X83320003R
10.65€
Bez nodokļa: 8.80€
| Ražotājs | Jimmy |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Carpet Brushroll for HW9 Pro/HW10 Pro |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Gross depth (mm) | 60.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 960 pcs |
| Plastic (No PET) | 12.00 g |
| Gross weight | 0.53 kg |
| Net weight | 0.50 kg |