Dell | Gaming Mouse | AW620M | Wired/Wireless | USB-A | Dark Side of the Moon
- Preces kods: 397543
- EAN: 5397184755914
- MPN: 545-BBFB
80.40€
Bez nodokļa: 66.45€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Producer product name | AW620M |
| Connection type | USB-A |
| Producer product family | Gaming Mouse |
| Ierīces tips | Wired/Wireless |
| Produkta krāsa | Dark Side of the Moon |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 480 mm |
| Gross width master carton | 340 mm |
| Gross height master carton | 280 mm |
| Net weight master carton | 5 kg |
| Tare weight master carton | 0.777 kg |
| Palette Qty | 1646 pcs |
| Gross weight | 0.19 kg |
| Net weight | 0.09 kg |
| Number of buttons | 7 |
| Citas funkcijas | Non-Slip grip; Asymmetrical shape The right-hand-focused design offers slip-resistant hand support through intense battles and lengthy quests |
| Kustības izšķirtspēja | 26000 DPI |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | Optical |
| Kabeļa garums | 2 m |
| Kabeļa tips | USB-A |
| Bezvadu savienojumi | Yes |