Lenovo | Thunderbolt 4 Cable | Thunderbolt 4
- Preces kods: 397951
- EAN: 195892067658
- MPN: 4X91K16968
34.39€
Bez nodokļa: 28.42€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | Thunderbolt 4 |
| Producer product name | Thunderbolt 4 Cable |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 0.03 g |
| Plastic (No PET) | 0.02 g |
| Tare weight (kg) | 0.046 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| PET | 10.00 g |
| Palette Qty | 3692 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.086 kg |
| Net weight | 0.04 kg |
| Citas funkcijas | Lightning speed data with 40 gbps transmission rate to transfer shows, movies, and music in seconds. Fast charging supports up to 100w through USB-C or 170w/230w through DC plug |
| Kabeļa garums | 0.7 m |