Deepcool | LT520 | Intel, AMD | Premium CPU Liquid Cooler
- Preces kods: 398291
- EAN: 6933412728115
- MPN: R-LT520-WHAMNF-G-1
99.35€
Bez nodokļa: 82.11€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Procesora zīmols | Intel, AMD |
| Producer product name | LT520 |
| Tips | Premium CPU Liquid Cooler |
| Produkta krāsa | White |
| Gross depth (mm) | 445.00 mm |
| Gross height (mm) | 255.00 mm |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 104.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 42 pcs |
| Gross weight | 1.71 kg |
| Net weight | 1.31 kg |
| Ventilatora savienotājs | 4-Pin (PWM) |
| Trokšņu līmenis | 32.9 dB |
| Ventilatora ātrums (min) | 500 RPM |
| Ventilatora ātrums (max) | 2250 RPM |
| Gaisa spiediens | 3.27 mmH2O (Max) |
| Radiatora materiāli | Aluminum |
| Atbalstītās procesoru ligzdas | Intel: LGA2066/2011-v3/2011/1700/1200/1151/1150/1155; AMD: sTRX4/sTR4/AM5/AM4 |
| Maksimālā gaisa plūsma | 85.85 cfm |
| Ventilatora izmēri (P x D x A) | 120 x 25 x 120 mm |
| Sūkņa spriegums | 12 V |