SUNGROW | Inverter On-Grid SG6.0RT 1000Vdc 6kW 2MPPT | ASG01776
- Preces kods: 399185
- EAN: 2000001278604
- MPN: ASG01776
356.10€
Bez nodokļa: 294.30€
| Ražotājs | SUNGROW |
| Garantija | 120 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | DE |
| Producer product name | ASG01776 |
| Producer product family | Inverter On-Grid SG6.0RT 1000Vdc 6kW 2MPPT |
| Gross depth (mm) | 195.00 mm |
| Gross height (mm) | 480.00 mm |
| Gross width (mm) | 370.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1500.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 24 pcs |
| Gross weight | 29.00 kg |
| Net weight | 27.00 kg |
| Režģa savienojums | Three-phasis |
| MPPT skaits | 2 |
| Maks. Efektivitāte | 98.4 % |
| ES efektivitāte | 97.4 % |
| Nominālā jauda (AC) | 6000 W |
| Maks. PV ieejas spriegums | 1100 V |
| Maksimālā jauda (DC) | 9000 Wp |