Sony | TV | KD55X85L | 55" (139cm) | Smart TV | Android | 4K UHD | Black
- Preces kods: 400851
- EAN: 4548736151024
- MPN: KD55X85LB.CEI
1 036.80€
Bez nodokļa: 856.86€
| Ražotājs | Sony |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | MY |
| Producer product name | KD55X85L |
| Producer product family | TV |
| Smart TV | Yes |
| Operētājsistēma | Android |
| Produkta krāsa | Black |
| HD veids | 4K UHD |
| 3D saderība | No |
| Displeja diagonāle | 55" (139cm) |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 842.00 mm |
| Gross width (mm) | 1348.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2946.40 g |
| Plastic (No PET) | 736.60 g |
| Tare weight (kg) | 3.68 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.18 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 5 pcs |
| Wooden | 6000.00 g |
| Gross weight | 24.00 kg |
| Net weight | 20.32 kg |
| Ekrāns | 3840 x 2160 |
| Ekrāna izmērs pa diognāli | 139 cm |
| Wi-Fi | Yes |
| CI Slot | CI+ |
| Digitālā signāla sistēma | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| VESA stiprinājums | Yes |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 300 x 300 mm |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 76 kWh |
| Energoefektivitātes klase | F |
| Dimensijas (W x D x H) ar statīvu | 122.8 x 33.6 x 78.4 mm |