Fractal Design | PC Case | Terra | Jade | Mini ITX | SFX-L/SFX
- Preces kods: 402731
- EAN: 7340172704003
- MPN: FD-C-TER1N-03
196.33€
Bez nodokļa: 162.26€
| Ražotājs | Fractal Design |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Jade |
| Formas faktors | Mini ITX |
| Producer product name | Terra |
| Producer product family | PC Case |
| Barošanas avota tips | SFX-L/SFX |
| Gross depth (mm) | 343.00 mm |
| Gross height (mm) | 218.00 mm |
| Gross width (mm) | 153.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 720.00 g |
| Plastic (No PET) | 180.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 76 pcs |
| Gross weight | 4.00 kg |
| Net weight | 3.10 kg |