Lenovo | WebCam | 510 FHD Webcam
- Preces kods: 403168
- EAN: 195892018278
- MPN: GXC1D66063
66.73€
Bez nodokļa: 55.15€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | 510 FHD Webcam |
| Producer product family | WebCam |
| Gross depth (mm) | 120 mm |
| Gross height (mm) | 58 mm |
| Gross width (mm) | 62 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.70 g |
| Plastic (No PET) | 1.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00043152 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 863 pcs |
| PET | 50.00 g |
| Gross weight | 0.292 kg |
| Net weight | 0.19 kg |
| Citas funkcijas | Enjoy pixel-perfect high definition FHD 1080P video with 1/2.9-inch RGB sensor size. Effortless automatic login with facial recognition technology. Two integrated mics capture clear audio from every angle. Plug-and-play USB connectivity for easy setup. Capture everything with wide view 95° lense plus 360° pan/tilt controls. Premium quality internal slicing privacy shutter. Type C to A connections support any PC or notebook. Windows Hello 4.X compatible. Extra long 1.8m replaceable cable |
| Connections | 1 x USB 2.0 |
| Produkta krāsa | Cloud Grey |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Savietojamība | Windows Hello 4.X compatible |
| Saderīgās operētājsistēmas | Microsoft Windows 7, Windows 10 |