Lenovo | Headphones | 500 | In-Ear | Wireless
- Preces kods: 403178
- EAN: 195348575034
- MPN: GXD1B65027
19.78€
Bez nodokļa: 16.35€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Konektora veids | Bluetooth |
| Wireless | Yes |
| Producer product family | Headphones |
| Producer product name | 500 |
| Krāsa | Cloud Grey |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Gross depth (mm) | 235.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 0.25 kg |
| Gross width (mm) | 134.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 89 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Gross depth master carton | 285 mm |
| Gross width master carton | 593 mm |
| Gross height master carton | 310 mm |
| Net weight master carton | 3.396 kg |
| Tare weight master carton | 0.891 kg |
| Palette Qty | 1372 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.16 kg |
| Citas funkcijas | Controls: power on / off, Multi-function button, Microphone muted / unmuted, Volume up / down. Support 10 hours of meeting or music playing time, 100 hours of extra long standby time |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| Valkāšanas veids | In-Ear |
| trokšņu slāpēšana | No |
| Kabeļa garums | 1 m |
| USB uzlādešanas ports | Yes |
| Frekvences diapazons | 20-20000 GHz |