Lenovo | Vertical Mouse | Wireless | USB-A | Grey
- Preces kods: 403501
- EAN: 195477828513
- MPN: GY51C33980
52.76€
Bez nodokļa: 43.60€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Grey |
| Connection type | USB-A |
| Producer product name | Vertical Mouse |
| Ierīces tips | Wireless |
| Gross depth (mm) | 85 mm |
| Gross height (mm) | 60 mm |
| Gross width (mm) | 63 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 37.00 g |
| Plastic (No PET) | 16.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.0003213 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.024 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Palette Qty | 1212 pcs |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Net weight | 0.097 kg |
| Number of buttons | 6 |
| Ritināšanas virzieni | Up/down |
| Jaudas avots | Batteries |
| Baterijas tips | 1 x AA batteries (included) |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Yes |
| Platums | 10.4 cm |
| Dziļums | 6.3 cm |
| Augstums | 6.2 cm |
| Peles svars | 97 g |
| Ergonomisks dizains | Yes |
| Bezvadu savienojumi | Yes |