Epson Presentation Paper Hi-Res 180 1067x30
- Preces kods: 406008
- EAN: 8715946491301
- MPN: C13S045293
58.44€
Bez nodokļa: 48.30€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross width (mm) | 1125.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 650.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 39 pcs |
| Gross weight | 7.10 kg |
| Net weight | 6.30 kg |