Goobay | 64659 USB-C to USB-C Textile Cable with Metal Plugs, 1 m | USB-C to USB-C
- Preces kods: 406808
- EAN: 4040849646591
- MPN: 64659
2.71€
Bez nodokļa: 2.24€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | USB-C to USB-C |
| Producer product name | 64659 USB-C to USB-C Textile Cable with Metal Plugs, 1 m |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 12.00 mm |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 14400 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Net weight | 0.02 kg |