Tag with Find My support | FIXTAG-WH | Bluetooth | No | 11 g
- Preces kods: 406922
- EAN: 8591680146635
- MPN: FIXTAG-WH
22.08€
Bez nodokļa: 18.25€
| Ražotājs | Fixed |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Bluetooth | Yes |
| Kartes iekļautas komplektācijā | No |
| Producer product name | FIXTAG-WH |
| Producer product family | Tag with Find My support |
| Svars | 11 g |
| Iebūvēts akumulators | No |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 390.00 mm |
| Gross width (mm) | 390.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 350 g |
| Plastic (No PET) | 50 g |
| Tare weight (kg) | 0.4 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 126 pcs |
| Gross weight | 0.5 kg |
| Net weight | 0.1 kg |
| Ierīces savienojamība | iOS |