Thrustmaster | Joystick | TCA Captain Pack X Airbus Edition
- Preces kods: 409816
- EAN: 3362934403140
- MPN: 4460217
302.03€
Bez nodokļa: 249.61€
| Ražotājs | Thrustmaster |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | TCA Captain Pack X Airbus Edition |
| Producer product family | Joystick |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 35 pcs |
| Gross depth (mm) | 310 mm |
| Gross width (mm) | 330 mm |
| Gross height (mm) | 240 mm |
| Volume (m3) | 0.024552 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.3 kg |
| Paper/Pasteboard | 1000 g |
| Plastic (No PET) | 300 g |
| Gross weight | 3.3 kg |
| Net weight | 2 kg |
| Atbalstītās spēļu platformas | PC, Xbox Series X/S |
| Īpašās funkcijas | Enjoy optimal comfort and increased precision during your flight sessions thanks to the enhanced throttle and new tact switch buttons. The throttle built into the base of the joystick includes a thrust reverser function, a unique feature on airliners helping you master your landings. |