Jimmy | BD7 Pro Hepa filter
- Preces kods: 409829
- EAN: 2000001299302
- MPN: B11E0100001R
6.32€
Bez nodokļa: 5.22€
| Ražotājs | Jimmy |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | BD7 Pro Hepa filter |
| Gross depth (mm) | 95.00 mm |
| Gross height (mm) | 65.00 mm |
| Gross width (mm) | 95.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2946 pcs |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Net weight | 0.06 kg |
| Savienojamie produkti | For JIMMY BX6 Pro/BD7 Pro Anti Mite Vacuum Cleaner |