Nanoleaf | Shapes Black Hexagons Starter Kit (9 panels) | 42 W | WiFi
- Preces kods: 410823
- EAN: 4897105335931
- MPN: NL42-0102HX-9PK
182.60€
Bez nodokļa: 150.91€
| Ražotājs | Nanoleaf |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Producer product name | Shapes Black Hexagons Starter Kit (9 panels) |
| Atbalstāmie tīkla protokoli | WiFi |
| Jauda | 42 W |
| Gross depth (mm) | 272.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross width (mm) | 263.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 560 g |
| Plastic (No PET) | 140 g |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 161 pcs |
| Gross depth master carton | 520 mm |
| Gross width master carton | 320 mm |
| Gross height master carton | 280 mm |
| Net weight master carton | 8.15 kg |
| Tare weight master carton | 0.792 kg |
| Gross weight | 2.80 kg |
| Net weight | 2.10 kg |
| Tehniskās īpašības | Mounting Type: Via included double-sided tape or screw mounts (screws and anchors not included). The Nanoleaf AppControl via Nanoleaf App (Android & iOS) for mobile/tablet or The Nanoleaf Desktop App (Windows & Mac). Thread Compatibility: Yes, Shapes work as Thread Border Router. Compatibility: Apple Home, Amazon Alexa, Google Home, IFTTT, Nanoleaf Remote, SmartThings, Razer Chroma |
| Temperatūras kontrole | 1200-6500 K |
| Ar regulējamu spilgtumu | Yes |
| Mūža garantija | 25000 h |
| Barošanas spriegums | 100-120 V |
| Gaismas plūsma | 100 lm |