PETKIT | Feeder with Camera | P571 YumShare Solo | Capacity 3 L | White
- Preces kods: 411289
- EAN: 6975069302768
- MPN: P571
137.81€
Bez nodokļa: 113.89€
| Ražotājs | PETKIT |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Kapacitāte | 3 L |
| Producer product name | P571 YumShare Solo |
| Producer product family | Feeder with Camera |
| Produkta krāsa | White |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 410.00 mm |
| Gross width (mm) | 195.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 36 pcs |
| TI weight (kg) | 0 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 2.00 kg |
| Net weight | 1.70 kg |
| Svara sensors | Yes |
| Īpašās funkcijas | Personalized Meal Call; Infrared Night Vision |
| Produkta veids | Automatic Feeder |