BLACK & DECKER | Leaf vacuum-blower GWC1820PC-QW | Electric
- Preces kods: 411494
- EAN: 5035048640029
- MPN: GWC1820PC-QW
60.28€
Bez nodokļa: 49.82€
| Ražotājs | BLACK & DECKER |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | Electric |
| Gross depth (mm) | 480.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 53.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 160 g |
| Plastic (No PET) | 40 g |
| TI weight (kg) | 0.1 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross weight | 2.00 kg |
| Net weight | 1.80 kg |
| Producer product name | Leaf vacuum-blower GWC1820PC-QW |