Lenovo | Compact Mouse | 540 | Wired | USB-C | Cloud Grey
- Preces kods: 413494
- EAN: 195892016335
- MPN: GY51D20877
8.18€
Bez nodokļa: 6.76€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Cloud Grey |
| Producer product name | 540 |
| Producer product family | Compact Mouse |
| Connection type | USB-C |
| Ierīces tips | Wired |
| Gross depth (mm) | 86.00 mm |
| Gross height (mm) | 43.00 mm |
| Gross width (mm) | 141.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40 g |
| Plastic (No PET) | 9 g |
| Tare weight (kg) | 0.049 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1657 pcs |
| Gross weight | 0.116 kg |
| Net weight | 0.067 kg |
| Sensors | Optical |
| Buttons | 4 (left click, right click, scroll click, DPI) |
| Kabeļa garums | 1.8 m |
| Rullējamais ritentiņš | Scroll wheel (up/down) |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | Optical |