Lenovo Wireless Speakerphone 6000
- Preces kods: 604196
- EAN: 195892106944
- MPN: 4Y71Q47766
118.00€
Bez nodokļa: 97.52€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.75 kg |
| Net weight | 0.50 kg |