Bosch Coffee Maker | TKA2M111 MyMoment | Drip | 1200 W | White
- Preces kods: 413671
- EAN: 4242005396955
- MPN: TKA2M111
43.12€
Bez nodokļa: 35.64€
| Ražotājs | Bosch |
| Gross depth (mm) | 408.00 mm |
| Gross height (mm) | 268.00 mm |
| Gross width (mm) | 283.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 28.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 160 g |
| Plastic (No PET) | 46 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 2.56 kg |
| Net weight | 2.30 kg |
| Citas funkcijas | Removable water container: easily and quickly filled directly from the tap; Automatic shut-off: the device shuts off automatically after 40 minutes of keeping warm; Opening coffee filter holder: allows you to conveniently fill with coffee and remove the paper filter |
| Producer product name | TKA2M111 MyMoment |
| Producer product family | Coffee Maker |
| Produkta krāsa | White |
| Jauda | 1200 W |
| Krūzīšu tilpums | 10/15 krūzītes |
| Iebūvēts piena putotājs | No |
| Regulējams kafijas stiprums | No |
| Kafijas automāta veids | Drip |
| Kafijas pupiņu tilpums | N/A g |
| Ūdens rezervuāra tilpums | 1.4 L |