Deepcool | Digital CPU Air Cooler White | AK400
- Preces kods: 413731
- EAN: 6933412728214
- MPN: R-AK400-WHADMN-G
41.78€
Bez nodokļa: 34.53€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | AK400 |
| Producer product family | Digital CPU Air Cooler White |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 210.00 mm |
| Gross width (mm) | 155.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 230.00 g |
| Plastic (No PET) | 70.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 204 pcs |
| Gross weight | 0.99 kg |
| Net weight | 0.69 kg |