BLACK & DECKER Cordless Drill, 18V | BDCDC18-QW
- Preces kods: 414309
- EAN: 5035048645444
- MPN: BDCDC18-QW
40.14€
Bez nodokļa: 33.17€
| Ražotājs | BLACK & DECKER |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | cn |
| Gross depth (mm) | 264.00 mm |
| Gross height (mm) | 76.00 mm |
| Gross width (mm) | 206.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 209.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 19.70 g |
| Plastic (No PET) | 280.30 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.1 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross weight | 1.84 kg |
| Net weight | 1.54 kg |
| Maksimālais griezes moments | 30 collas mārciņa |
| Apgriezienu ātrums | 0-650 RPM |
| Producer product name | BDCDC18-QW |
| Producer product family | Cordless Drill, 18V |