Goobay | High Speed HDMI Cable with Ethernet | HDMI to HDMI | 5 m
- Preces kods: 414587
- EAN: 4040849611612
- MPN: 61161
2.32€
Bez nodokļa: 1.92€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Kabeļa garums | 5 m |
| Tips | HDMI to HDMI |
| Producer product family | High Speed HDMI Cable with Ethernet |
| Gross depth (mm) | 219.00 mm |
| Gross height (mm) | 62.00 mm |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Inner carton packing Qty | 1.00 pcs |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 31.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.13 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 749 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.41 kg |
| Net weight | 0.28 kg |