Digitus | Socket with USB A & USB-C Ports, flush mounted
- Preces kods: 414822
- EAN: 4016032459842
- MPN: DA-70618
16.06€
Bez nodokļa: 13.27€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Producer product name | Socket with USB A & USB-C Ports, flush mounted |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2667 pcs |
| Gross weight | 0.16 kg |
| Net weight | 0.10 kg |