Goobay | Dual USB-C PD Fast Charger (30 W) | 61674
- Preces kods: 415017
- EAN: 4040849616747
- MPN: 61674
9.64€
Bez nodokļa: 7.97€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | 61674 |
| Producer product family | Dual USB-C PD Fast Charger (30 W) |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross width (mm) | 40.00 mm |
| Inner carton packing Qty | 1.00 pcs |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 11628 pcs |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Net weight | 0.04 kg |
| Produkta krāsa | White |