Epson WorkForce Pro | WF-C87xR | XL Ink Supply Unit | Yellow
- Preces kods: 415663
- EAN: 8715946728933
- MPN: C13T05A40N
273.06€
Bez nodokļa: 225.67€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Yellow |
| Tips | XL Ink Supply Unit |
| Producer product name | WF-C87xR |
| Producer product family | WorkForce Pro |
| Gross depth (mm) | 277.00 mm |
| Gross height (mm) | 38.00 mm |
| Gross width (mm) | 143.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 574 pcs |
| Gross weight | 0.38 kg |
| Net weight | 0.36 kg |