Jimmy | Battery Pack for H8 Flex
- Preces kods: 416055
- EAN: 6946499385218
- MPN: B0YP1760001R
83.36€
Bez nodokļa: 68.89€
| Ražotājs | Jimmy |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product family | Battery Pack for H8 Flex |
| Gross depth (mm) | 215.00 mm |
| Gross height (mm) | 180.00 mm |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 131 pcs |
| Gross weight | 0.48 kg |
| Net weight | 0.45 kg |
| Savienojamie produkti | For H8 Flex |