Epson WF-M53xx/58xx Series (XXL) | Ink cartrige | Black
- Preces kods: 416575
- EAN: 8715946716596
- MPN: C13T12F140
469.61€
Bez nodokļa: 388.11€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | Ink cartrige |
| Producer product name | WF-M53xx/58xx Series (XXL) |
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 429 pcs |
| Gross weight | 1.00 kg |
| Net weight | 0.90 kg |
| Lappušu apjoms | 40000 lappuses |