Surge Protectors | B0620SC0-DE | 1.8 m
- Preces kods: 417583
- EAN: 4712856275841
- MPN: B0620SC0-DE
10.29€
Bez nodokļa: 8.50€
| Ražotājs | CyberPower |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | B0620SC0-DE |
| Producer product family | Surge Protectors |
| Gross depth (mm) | 45.00 mm |
| Gross height (mm) | 365.00 mm |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 150.00 g |
| Plastic (No PET) | 55.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.21 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 915 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.58 kg |
| Net weight | 0.38 kg |
| Produkta krāsa | Black |
| Maksimālais kabeļa garums | 1.8 m |