TEFAL Mini snack plates XA801212 | TEFAL | Mini snack plates | XA801212 | Black
- Preces kods: 417654
- EAN: 3045386366248
- MPN: XA801212
16.15€
Bez nodokļa: 13.35€
| Ražotājs | TEFAL |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | FR |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | XA801212 |
| Producer product family | Mini snack plates |
| Gross depth (mm) | 45 mm |
| Gross height (mm) | 250 mm |
| Gross width (mm) | 155 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 240.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.24 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 100 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.66 kg |
| Net weight | 0.42 kg |
| Tips | Plate |