Brother TZe-N231 Labelling Tape Cassette – Black on White, 12mm wide, 8m long Brother
- Preces kods: 419306
- EAN: 4977766691833
- MPN: TZeN231
10.78€
Bez nodokļa: 8.91€
| Ražotājs | Brother |
| Izcelsmes valsts | JP |
| Producer product name | Brother |
| Lentes garums | 8 m |
| Lentes izmērs | 1.2 x 800 cm |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 5486 pcs |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Net weight | 0.04 kg |
| Savietojamība | P-Touch GL-H105, PT-1000, 1005, 1010, 1080, 1090, 1230, 1260, 1280, 1290, 1650, 18, 1830, 1880, 1950, 2030, 2100, 2430, 2700, 2730, 7100, 7500, 7600, 9500, 9700, 9800, D200, D210, D400, D450, D600, E100, E300, E550, PT-GL-100, PT-GL-200, PT-H101, H105, H110, H300, H500, H75, P700, P750, P900, P950 |
| Drukāšanas tehnoloģija | Direct thermal |
| Materiāls | Non-laminated tape |
| Lentes platums | 1.2 cm |
| Skaits iepakojumā | 1 cassette(s) |
| Platums | 2 cm |
| Dziļums | 9 cm |
| Medija lapas iepakojumā | 1 |