Epson Ink Consumables 4-colour | 101 EcoTank | Ink Bottle | Multipack
- Preces kods: 420501
- EAN: 8715946701288
- MPN: C13T03V64A
34.45€
Bez nodokļa: 28.47€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Multipack |
| Tips | Ink Bottle |
| Producer product name | 101 EcoTank |
| Producer product family | Ink Consumables 4-colour |
| Gross depth (mm) | 157.00 mm |
| Gross height (mm) | 65.00 mm |
| Gross width (mm) | 65.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1303 pcs |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Net weight | 0.08 kg |
| Savienojamie produkti | EcoTank L14150, EcoTank L4150, EcoTank L4160, EcoTank L4260, EcoTank L4260, EcoTank L4266, EcoTank L6160, EcoTank L6160, EcoTank L6170, EcoTank L6190, EcoTank L6260, EcoTank L6270, EcoTank L6270, EcoTank L6276, EcoTank L6290, EcoTank L6290 |