Deepcool | CC560 ARGB V2 | Black | Mid Tower | ATX PS2
- Preces kods: 421022
- EAN: 6933412774570
- MPN: R-CC560-BKTAA4-G-2
57.86€
Bez nodokļa: 47.82€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Formas faktors | Mid Tower |
| Produkta krāsa | Black |
| Barošanas avota tips | ATX PS2 |
| Producer product name | CC560 ARGB V2 |
| Gross depth (mm) | 442.00 mm |
| Gross height (mm) | 493.00 mm |
| Gross width (mm) | 225.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 26 pcs |
| Gross weight | 8.00 kg |
| Net weight | 7.20 kg |
| Paplašinājumu sloti | 7 |
| Diskdziņa nišas | 2 x 3.5", 2+1 x 2.5" |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |
| Savietojamība | Mini-ITX, Micro-ATX, ATX |