HUTT | Cleaning Pad for model W9 | 4 pc(s)
- Preces kods: 421249
- EAN: 6971820280009
- MPN: W9 Cleaning Pad
20.04€
Bez nodokļa: 16.56€
| Ražotājs | HUTT |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 272 mm |
| Gross height (mm) | 37 mm |
| Gross width (mm) | 257 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 120 g |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Volume (m3) | 0.002586448 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1382 pcs |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Net weight | 0.11 kg |
| Producer product name | Cleaning Pad for model W9 |
| Savienojamie produkti | For model W9 |
| Skaits iepakojumā | 4 pcs |