Jimmy | Battery Pack for HW9 | 1 pc(s)
- Preces kods: 421353
- EAN: 6946499385614
- MPN: B0ZJ1760004R
83.36€
Bez nodokļa: 68.89€
| Ražotājs | Jimmy |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 78.00 mm |
| Gross height (mm) | 78.00 mm |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 25.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| TI weight (kg) | 0.48 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1961 pcs |
| Gross weight | 0.51 kg |
| Net weight | 0.48 kg |
| Producer product name | Battery Pack for HW9 |
| Savietojamība | For HW9 |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |