Digitus | 2D Desktop USB Barcode Scanner DA-81005
- Preces kods: 421377
- EAN: 4016032490630
- MPN: DA-81005
49.72€
Bez nodokļa: 41.09€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Producer product name | DA-81005 |
| Producer product family | 2D Desktop USB Barcode Scanner |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 386 pcs |
| TI weight (kg) | 0.1 kg |
| Gross weight | 1.06 kg |
| Net weight | 0.96 kg |