Duracell | Basic MN1400 C BL2
- Preces kods: 421936
- EAN: 5000394127531
- MPN: 1929
3.24€
Bez nodokļa: 2.68€
| Ražotājs | Duracell |
| Izcelsmes valsts | BE |
| Gross depth (mm) | 20.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4320 pcs |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Net weight | 0.12 kg |
| Producer product name | Basic MN1400 C BL2 |