Duracell | Basic MN2400 BL8 | AAA | Alkaline
- Preces kods: 421945
- EAN: 5000394160026
- MPN: 3758
5.97€
Bez nodokļa: 4.93€
| Ražotājs | Duracell |
| Izcelsmes valsts | BE |
| Producer product name | Basic MN2400 BL8 |
| Gross depth (mm) | 20.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 20 g |
| Plastic (No PET) | 19 g |
| Tare weight (kg) | 0.039 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2880 pcs |
| Gross weight | 0.143 kg |
| Net weight | 0.104 kg |
| Tips | AAA |
| Baterijas spriegums | 1.5 V |
| Baterijas tehnoloģija | Alkaline |