Targus | Standard Privacy Screen for 23" Monitors (16:9)
- Preces kods: 422549
- EAN: 5051794004915
- MPN: ASF23W9EU
100.81€
Bez nodokļa: 83.31€
| Ražotājs | Targus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Standard Privacy Screen for 23" Monitors (16:9) |
| Gross depth (mm) | 10.00 mm |
| Gross height (mm) | 370 mm |
| Gross width (mm) | 577 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 320 g |
| Plastic (No PET) | 80 g |
| Tare weight (kg) | 0.4 kg |
| Volume (m3) | 0.0021349 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 809 pcs |
| Gross weight | 0.49 kg |
| Net weight | 0.09 kg |