Targus | Antimicrobial Smooth Stylus Pen For Smartphones and Touchscreens | Black
- Preces kods: 422552
- EAN: 5051794035230
- MPN: AMM165AMGL
9.68€
Bez nodokļa: 8.00€
| Ražotājs | Targus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | Antimicrobial Smooth Stylus Pen For Smartphones and Touchscreens |
| Gross depth (mm) | 43 mm |
| Gross height (mm) | 177 mm |
| Gross width (mm) | 139 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 15 g |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.001057929 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1633 pcs |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Net weight | 0.01 kg |