Targus | Standard Privacy Screen for 23.8" Monitors (16:9)
- Preces kods: 422559
- EAN: 5051794017380
- MPN: ASF238W9EU
86.85€
Bez nodokļa: 71.78€
| Ražotājs | Targus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Standard Privacy Screen for 23.8" Monitors (16:9) |
| Gross depth (mm) | 8 mm |
| Gross height (mm) | 575 mm |
| Gross width (mm) | 375 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 300 g |
| Plastic (No PET) | 90 g |
| Tare weight (kg) | 0.39 kg |
| Volume (m3) | 0.001725 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1002 pcs |
| Gross weight | 0.49 kg |
| Net weight | 0.1 kg |