Epson Ink cartrige | Black
- Preces kods: 422764
- EAN: 8715946730028
- MPN: C13T46S80N
28.29€
Bez nodokļa: 23.38€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | Ink cartrige |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 110.00 mm |
| Gross width (mm) | 35.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 45.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2244 pcs |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Net weight | 0.07 kg |
| Savienojamie produkti | SureColor P706 |