Epson Ink cartrige | Matte black
- Preces kods: 422771
- EAN: 8715946730059
- MPN: C13T47A80N
38.10€
Bez nodokļa: 31.49€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Matte black |
| Tips | Ink cartrige |
| Gross depth (mm) | 97.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 33.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 46.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 3374 pcs |
| Gross weight | 0.14 kg |
| Net weight | 0.08 kg |
| Savienojamie produkti | SureColor P906 |